Flexmark.cz > Služby

SLUŽBY

Služby

PŘEPRODEJNÍ:

- REALIZACE VZORKŮ : Abyste mohli sami vyhodnotit výslednou kvalitu značení svých vzorků, nabízí vám FLEXMARK možnost realizovat jejich značení zdarma. Po provedení jednotlivých značení obdržíte detailní zkušební protokol. Budou v něm uvedeny všechny parametry jednotlivých značení, jako je síla úderu, matrice, rychlost, hloubka atd... Stačí, když nám zašlete vzorky a specifikujete požadavky na jejich označení.

- STUDIE PROVEDITELNOSTI : Naše vývojové oddělení je vám k dispozici pro společné definování vašich potřeb v oblasti zpětné sledovatelnosti. Poskytuje komplexní řešení včetně mechanické a logistické integrace.

- ZKOUŠKY ZDARMA : Abychom vám byli schopni poskytnout značicí technologii adaptovanou vašim konkrétním potřebám, nabízí vám FLEXMARK zkušební značení na vašich dílcích zdarma. Sami tak můžete posoudit kvalitu testovacího značení.

- ŘEŠENÍ SERVISU : Servisní smlouvy jsou stavěné na míru každému zákazníkovi a zajišťují, že můžete značicí zařízení FLEXMARK používat v klidu a bez obav o jeho perfektní kondici.

POPRODEJNÍ:

- TELEFONICKÁ PODPORA : FLEXMARK znamená personalizovanou telefonickou podporu. Vyškolený technik je připraven odpovědět všechny vaše dotazy ohledně používání značicího stroje.

- SMLOUVA O ÚDRŽBĚ : Aby vaše značicí zařízení bylo vždy v perfektní kondici, nabízí vám FLEXMARK jeho pravidelnou údržbu. Vy svůj značicí stroj v pravidelných intervalech odesíláte na naši servisní centrálu a my provádíme komplexní revizi a údržbu.

- SMLOUVA O ÚDRŽBĚ ON-SITE : FLEXMARK vám nabízí pravidelnou návštěvu specializovaného technika, který zajistí údržbu vašeho zařízení přímo ve vašem závodě.

- INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ : V případě potřeby nabízí FLEXMARK možnost bezplatného poskytnutí značicího stroje po dobu, kdy se na vašem zařízení provádí údržba či oprava.